wersja polska english version deutsche version

Karczma u Dargoscha w Klukach

| Karczma | Noclegi | Szkolenia | Oferty specjalne | Atrakcje | Galeria | Kontakt | Rezerwacje |

Jak dojechać?

Samochodem
Do Kluk bez problemu dojedziesz samochodem licznymi drogami krajowymi. Pragnąc dojechać szybko i wygodnie na swój wymarzony wypoczynek powinieneś skorzystać z jednej z proponowanych przez nas tras dojazdowych:

 • Samochodem do Kluk z Warszawy:
  Jadąc z Warszawy kierujemy się drogą krajową nr 7 (kierunek Elbląg, Gdańsk). W Gdańsku wjeżdzamy na obwodnicę trójmiejską (droga nr S6) i dalej kierujemy się drogą krajową nr 6 (kierunek Szczecin), w Słupsku skręcając w drogę nr 213 prowadzącą do Kluk.
 • z Rzeszowa, lub Przemyśla:
  Jadąc z Rzeszowa kierujemy się drogą krajową nr 9 (kierunek Radom) i dalej drogą krajową nr 7 (kierunek Warszawa) i dalej droga krajową nr 50. Po drodze mijamy: Grójec, Żyrardów, Sochaczew, aż docieramy do Wyszogrodu, gdzie kierujemy się na drogę krajową nr 62 (kierunek Płock, Włocławek). We Włocławku kierujemy się na drogę krajową nr 1 (kierunek Gdańsk). Wjeżdzamy na obwodnicę trójmiejską (droga nr S6) i dalej kierujemy się drogą krajową nr 6 (kierunek Szczecin), w Słupsku skręcając w drogę nr 213 prowadzącą do Kluk.
 • z Augustowa, lub Olsztyna:
  Jadąc z Augustowa kierujemy się drogą krajową nr 16 (kierunek Olsztyn, Ostróda). Dalej kierujemy się na drogę krajową nr 7 (kierunek Elbląg, Gdańsk). W Gdańsku wjeżdzamy na obwodnicę trójmiejską (droga nr S6) i dalej kierujemy się drogą krajową nr 6 (kierunek Szczecin), w Słupsku skręcając w drogę nr 213 prowadzącą do Kluk.
 • ze Szczecina, lub Słupska:
  Jadąc ze Szczecina kierujemy się drogą ekspresową nr S7 (kierunek Gdańsk). Z Goleniowa kierujemy się drogą krajową nr 6 mijając Nowogard, Bialogard, Koszalin, Słupsk i Lębork, w Słupsku skręcając w drogę nr 213 prowadzącą do Kluk.
 • z Poznania, lub Wrocławia:
  Jadąc z Wrocławia kierujemy się drogą krajową nr 5 (kierunek Leszno, Poznań). W Poznaniu skręcamy w drogę krajową nr 11 (kierunek Piła, Koszalin). W miejscowości Szczecinek skręcamy w drogę krajową nr 20 (Biały Bór, Słupsk). W Słupsk skręcamy w drogę krajową nr 6 (kierunek Lębork, Gdańsk), w Słupsku skręcając w drogę nr 213 prowadzącą do Kluk.
 • z Łodzi, lub Katowic:
  Jadąc z Katowic kierujemy się drogę krajową nr 1 (kierunek Łódź, Gdańsk). Mijamy Częstochowę, Łódź, Włocławek, Toruń. Wjeżdzamy na obwodnicę trójmiejską (droga nr S6) i dalej drogą krajową nr 6 (kierunek Szczecin), w Słupsku skręcając w drogę nr 213 prowadzącą do Kluk.

Autobusem
Przez cały rok do Słupska dojedziesz bezpośrednio liniami autobusowymi realizowanymi przez PKS Słupsk z największych polskich miast: Zakopanego, Warszawy, Łodzi, Torunia, Wrocławia, Krakowa.
Natomiast w Słupsku należy przesiąść się na autobus jednego z lokalnych przewoźników: PKS Słupsk lub Nordexpress.

Pociągiem
Kluki nie mają bezposredniego polaczenia kolejowego, jednakże do Słupska przez caly rok dojedziesz pociągiem poprzez liczne połączenia kolejowe (TLK, SKM, Przewozy Regionalne) z większości polskich miast.
Natomiast w Słupsku należy przesiąść się na autobus jednego z lokalnych przewoźników: PKS Słupsk lub Nordexpress.

Samolotem
Najbliszy port lotniczy leżacy ok. 120 km od Kluk to Lech Wałęsa Gdańsk Airport w Rębiechowie. Port połozony jest na obrzeżach Trójmiasta dlatego zalecamy dojazd samochodem.
Na życzenie zapewniamy odbiór z lotniska i przewóz do Kluk własnym środkiem transportu.

Turyści pragnący dojechać z lotniska do Kluk pociągiem (lub autobusem) muszą najpierw korzystając z komunikacji miejskiej w Gdańsku dojechać najlepiej do dworca PKP Gdańsk Główny (lub dworca autobusowego) i dalej pociągiem (lub autobusem) do Słupska. W Słupsku przesiadamy się na autobus do Kluk jednego z lokalnych przewoźników: PKS Słupsk lub Nordexpress.