wersja polska english version deutsche version

Karczma u Dargoscha w Klukach

| Karczma | Noclegi | Szkolenia | Oferty specjalne | Atrakcje | Galeria | Kontakt | Rezerwacje |

Karczma u Dargoscha w Klukach Karczma u Dargoscha w Klukach Słowiński Park Narodowy Słowiński Park Narodowy Słowiński Park Narodowy

Warsztaty ceramiczne w Karczmie u Dargoscha - Smołdzino Kluki

Praca z gliną pozwala odkryć ukryte talenty, o które większość ludzi się nie podejrzewa, pozwala zmaterializować i zobrazować marzenia, wyrazić emocje, podnosi poczucie własnej wartości. Z gliny może powstać to, co podpowiada wyobraźnia. Podczas warsztatów ceramicznych, dzięki wskazówkom prowadzącego można stworzyć własne dzieło sztuki, niezależnie od codziennie wykonywanych zajęć.

Warsztaty ceramiczne to okazja nie tylko do rozwijania swoich zainteresowań artystycznych, to także szansa na ich odnalezienie przez tych, którzy mają niewielkie doświadczenia w pracy twórczej. To czas relaksu i radosnej ekspresji, a przy tym okazja do nauki i możliwości stworzenia naprawdę czegoś niezwykłego. W procesie tworzenia przedmiotu z gliny każda forma jest pozytywnym rezultatem działania i powodem do przeżycia radości twórczej.

Przedmioty wykonane przez uczestników podczas warsztatów doskonale pełnią rolę użytkową i dekoracyjną w domu lub placówkach oświatowych czy innych podległych jednostkach organizacyjnych, jak również świetnie spełniają rolę prezentów z okazji różnego rodzaju uroczystości.


Warsztaty ceramiczne w Karczmie u Dargoscha:

* 2 godziny zajęć prowadzonych przez artystę plastyka

* materiały (glinę, narzędzia ceramiczne)

* wypał w piecu ceramicznym wykonanych prac

* kawa, herbata

* opcje przekąsek i posiłków do wykupienia


Ceny już od 39 zł/os.

 

 


WARSZTATY DLA KAŻDEGO


Warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży
Uczestnicy mogą zapoznać się z różnorodnymi technikami kształtowania gliny, jej malowaniem i wypalaniem. Glina jest materiałem, który w przyjemny sposób usprawnia a nawet rehabilituje dłonie, fantastycznie rozwija zdolności plastyczne, rozbudza wrażliwość artystyczną i zapał twórczy - dlatego też szczególnie zachęcam rodziców do posyłania dzieci na zajęcia ceramiczne.

Warsztaty ceramiczne dla dorosłych
Uczestnicy warsztatów zapoznają się z procesem technologii ceramiki, począwszy od lepienia naczyń do realizacji prac własnego pomysłu. Zajęcia obejmują naukę podstawowych technik pracy z gliną oraz lepienie przedmiotów ceramicznych. Ceramika to dziedzina twórcza wyjątkowo życzliwa dla wszystkich, nawet dla amatorów, zapewnia miłe spędzenie czasu, przynosi radość i odprężenie. Może stać się dla niektórych nową pasją.

Warsztaty ceramiczne dla seniorów
Warsztaty lepienia w glinie to świetna propozycja dla każdego bez względu na wiek i posiadane umiejętności. Dla tych, co potrzebują wyciszenia i tych, co chcą rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Są okazją do własnoręcznego zrobienia dla siebie i dla najbliższych naczyń, ozdób, biżuterii itp.Rezerwacje i dodatkowe informacje:
- wypełnić formularz wstępnej rezerwacji w polu uwagi wpisując "warsztaty ceramiczne"
lub e-mail: karczma@udargoscha.pl

Informacje dodatkowe:
- oferta nie obowiązuje w okresie obowiązywania innych ofert specjalnych i promocyjnych
- liczba osób w jednej grupie ograniczona
- wszystkie ceny zawierają podatek VAT
- rabat na noclegi - 10%

Serdecznie zapraszamy do Kluk i Słowińskiego Parku Narodowego